Национальная академия наук Украины

Институт проблем природопользования и экологии


Отдел научно-технической информации

Основные задачи

Научная библиотека

Музей экологии

 


 

Музей екології

 

ПЕРСПЕКТИВИ ЗРОСТАННЯ

                                                                                                                                                      

Музей не зупиняється на досягнутому і постійно шукає нові підходи до збереження і висвітлення надбань колективу, показу значення екологічних проблем і необхідності їх вирішення спільними зусиллями. Про це постійно дбає вчена рада і адміністрація інституту.

В планах – розширення площі музею, розробка експонатів,   які   б   рельєфно   відображали    екологічний  стан   України  і її окремих територій, демонстрували досягнення регіонів на шляху до сталого розвитку;  удосконалення форм показу матеріалів, а також увічнення пам'яті засновниці будинку Ю.Й.Нестелей тощо.  Є бажання  перетворити музей інституту на громадський екологічний музей для широкого ознайомлення мешканців і гостей міста з нагальними проблемами сталого розвитку, захисту і відтворення природного довкілля, техногенної і екологічної безпеки, участі у їх вирішенні громадськості.

 

Планшети  інституту на

 республіканській виставці

 „Барвиста  Україна”

 

Делегація Відділення наук про Землю

 НАН України вітає Шапара А.Г. з 70-річчям

 

Про це йдеться також і в побажаннях відвідувачів:

Працівники науки зі Львову раді були повчитися у Вас бережливому ставленню до свого минулого.

Гайдін, Гірняк, Ковалишин

 

 Короткий огляд музейної справи інституту доречно завершити оптимістичними словами Президента НАН України  Бориса Євгеновича Патона, які він залишив у книзі відвідувачів 16 жовтня 2002 року:

Під цим гаслом продовжує діяти і вносити свій посильний вклад у вирішення проблем природокористування, сталого розвитку, техногенної і екологічної безпеки регіонів колектив інституту, який переступив рубіж свого п’ятнадцятиріччя. Результати останніх п’яти років підтверджують реальність такого шляху!

 

Президент  НАН  України  Патон Б.Є

робить  запис  у книзі  відвідувачів  музею

 

 

 

 


© Институт проблем природопользования и экологии НАН Украины